КОМПАНІЯ “СІЧ Україна”.

Провідний український виробник кровоспинних джгутів “SICH-Tourniquet” – інструменту номер один в сучасних цивільних і військових аптечках.

Офіційний постачальник Міністерства Оборони України, Національної Гвардії, Поліції.

Заснована, у 2014 році командою підприємців і волонтерів на чолі з Олександром Гадомським.

Першим і головним завданням, яке постало перед розробниками на момент створення компанії, в умовах розпочатої гібридної війни проти України – було вигадати свою, особливу конструкцію “SICH-Tourniquet”, яка б за будь-яких погодних умов, у мокрому, засніженому, забрудненому стані, при нагріванні чи сильному охолоджені, швидко зупиняла б масовану кровотечу кінцівки і витримувала екстремальні перенавантаження.

Пройшовши етапи розробки, тестів і консультацій, команда зрештою знайшла ефективне комплексне рішення, яке згодом втілилося у оригінальній, запатентованій конструкції “SICH-Tourniquet”

«СІЧ» – символ сили України.

Саме тому наша компанія взяла собі цю сильну і загартовану перемогами назву!

Загалом історія “SICH-Tourniquet” – це історія об’єднання великої кількості людей, команди конструкторів, медиків, військових, волонтерів, заради високої мети – порятунку людського життя.

Згодом продукцією компанії зацікавились закордоном. А  пізніше було прийнято рішення про розширення компанії за межі України. Після вдалих переговорів з Rimas Žilinskas, у грудні 2017 року, було засновано дочірню компанію «SICH Europe» у Литві.