КОМПАНІЯ “СІЧ Україна”.

Провідний український виробник кровоспинних джгутів SICH-Tourniquet – інструменту «номер один» в сучасних цивільних і військових аптечках.

Офіційний постачальник Міністерства Оборони України, Національної Гвардії, Поліції.

Заснована, у 2014 році командою підприємців і волонтерів на чолі з Олександром Гадомським.

Першим і головним завданням, яке постало перед розробниками на момент створення компанії, в умовах розпочатої гібридної війни проти України – було вигадати свою, особливу конструкцію SICH-Tourniquet, яка б за будь-яких погодних умов, у мокрому, засніженому, забрудненому стані, при нагріванні чи сильному охолоджені, швидко зупиняла б масовану кровотечу кінцівки і витримувала екстремальні перенавантаження.

Пройшовши етапи розробки, тестів і консультацій, команда зрештою знайшла ефективне комплексне рішення, яке згодом втілилося у оригінальній, запатентованій конструкції SICH-Tourniquet.

«СІЧ» – символ волі, свободи й сили України.

Саме тому наша компанія взяла собі цю загартовану перемогами назву!

Загалом історія SICH-Tourniquet – це історія об’єднання великої кількості людей, команди конструкторів, медиків, військових, волонтерів, заради високої мети – порятунку людського життя.

Під час повномасштабного російського вторгнення на територію України, компанія жодного дня не припиняла роботу, забезпечуючи військових якісними кровоспинними турнікетами. 

В окупації, а згодом під ракетними обстрілами, за відсутності електроенергії, працівники «СІЧ-Україна» продовжували виробляти SICH-Tourniquet.

Також продовжує працювати заснована у 2015 в Литві дочірня компанія «SICH-Europe».

Лише протягом 2023 року «СІЧ-Україна» виробила і передала у військові підрозділи більше 500000 турнікетів, як у складі офіційних аптечок IFAK Міністрерства Оборони, так і окремими партіями для потреб військових.

Можна впевнено казати, що сьогодні SICH-Tourniquet є найрозповсюдженішим засобом для зупинки кровотечі в Збройних Силах України. 

І вже врятував тисячі життів.